O firmie


Kim jesteśmy?

 Jesteśmy przede wszystkim pasjonatami, specjalizującymi się w cyfryzacji, digitalizacji i obróbce danych. Przy czym jak to zwykle bywa w technologiach cyfrowych, zakres prac jest tu niezwykle szeroki. Przetworzymy i zmodyfikujemy dane tekstowe oraz graficzne, naprawimy i zoptymalizujemy materiały, które Państwo posiadają. Wreszcie możemy nadać im zupełnie nową strukturę i wymiar przez procesy takie jak wektoryzację czy zastosowanie techniki 3D.

Nasza twórczość koncentruje się na odpowiedniej strategii łączenia doświadczeń, zarówno zamawiającego jak i projektanta.
Wierzymy, że posiadając wiedzę oraz olbrzymie pokłady kreatywności tworzymy produkty i projekty, które pokochasz zarówno Ty jak i Twoi klienci.

… ale to nie wszystko. Jeśli potrzebujesz solidnego warsztatu graficznego np. szparowania, koloryzacji, wizualizacji czy nietypowej obróbki graficznej, również trafiłeś w odpowiednie miejsce.

 

Wielozadaniowość i jakość

Nasz zespół posiada umiejętności pracy z różnymi formatami, aplikacjami. Posiadamy duże doświadczenie programistyczne, niezbędne do digitalizacji i manipulowania różnymi zestawami danych i ich nośnikami.
Nasza firma korzysta z wysokiej klasy oprogramowania, aby stworzyć niezrównane efekty. Z nami nie musisz się martwić o jakość prac, gdyż masz pewność, że pracujemy w najlepszy możliwy sposób.

Wiedza i doświadczenie w zakresie technik cyfrowych i digitalizacji daje nam pełny know-how w zakresie systemów OCR, danych, programowania, oświetlenia, retuszu, drukowania, zmiany perspektywy oraz wielu innych. Dzięki łączeniu tak wielu zagadnień, powstają efekty niezwykłe, nawet tam, gdzie sytuacja na początku nie rokuje wielkiego sukcesu.

 

Cyfryzacja (digitalizacja) – dlaczego jest tak ważna?

Więc jakie są korzyści z digitalizacji i cyfryzacji? Istnieje wiele publikacji na ten temat, ale ujmując w skrócie największe zalety tych technik to:

  • zwiększenie dostępności i komunikatywności z klientem
  • lepsza konserwacja i zapewnienie kopii bezpieczeństwa
  • realizacja celów strategicznych np. podniesienie rangi Twojego przedsiębiorstwa.

Dla przykładu: zamiast wysyłać do klienta słabej jakości formularz papierowy, możemy etapowo przetworzyć go na wygodniejszą formę elektroniczną uwzględniając technologię OCR, a docelowo oprogramować go i opublikować w Internecie, aby był w pełni interaktywny, gdzie poprzez serwer stanie się dostępny dla tysięcy klientów.
Mało tego, wyobraźmy sobie, że posiadamy unikatowy egzemplarz zdjęcia czy rzadki rękopis. Dzięki naszym technikom możemy przekształcić go na format cyfrowy, zregenerować, przeczyścić, dodać stosowne tagi i dane wspomagające tzw. metadane, a przez to przyspieszyć ich przeszukiwanie.
Gotowy produkt może być użytkowany, kopiowany itp., a nasz oryginał nie ulega naruszeniu – jest bezpieczny i chroniony przed zniszczeniem.

… a przecież to nie koniec; w połączeniu z technologiami grafiki komputerowej, baz danych i programowania możemy nadać naszym danym zupełnie nowy wymiar.

Te proste przykłady uzmysławiają nam jak dużo możliwości daje cyfryzacja. Zapraszamy więc do skorzystania z jej dobrodziejstw wspólnie z DigitLab!

Zobacz naszą ofertę.